Şartlar ve İade Koşulları

Masal Perisi Dükanına hoşgeldiniz. Sitemiz içinde alışverişinizi en kolay ve hızlı şekilde yapabilmeniz için IT depertmanımız özenle çalışmış olup sizlere internet üzerinden güvenilir alışveriş imkanı sunmuştur. Sitemiz 256 BİT şifreleme ile güvenliği sağlanmış ve SSL sertifikasına sahiptir. Kart ile ödeme durumunda sorun çıkması durumunda sorumluluk Masal Perisi dükkanına aittir. Ürünleriniz Kargo – paket depertmanımızda özenle hazırlanır. Kırılma çizik vb. durumlar için maksimum önlemler alınır ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışılır.Bütün ürünlerde Kargo alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir. Kargo ulaşım süresi ortalama 3 gündür. ( Mobil bölgelerde bu süre artabilir ). Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 30 dakika ile kontrol edip sorun olması durumunda gerekli birimimiz ile irtibat kurmanız gerekir. aksi durumda ürün kullanıcı hatalı durumuna düşer. Ürün kargo hatalı sorunlu olduğu tespit durumunda gerekli işlemler yapılır sorun en kısa sürede çözüme kavuşur.

Ödeme: www.masalperisidukkani.com ‘de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kiralama Hizmetlerinde

Kiralama yapan kişi gönderilen malzemeleri eksiksiz aldığını tahattüt eder ve kiralama yapıldıktan sonraki 10 günlük süreç içerisinde aynı şekilde ürünleri ilgili kargo firmasına teslim etmek zorundalığındadır 10 gün içerisinde ürünün teslim edilmemesi durumunda geçen hergün için ek 100 tl kiralama bedeli ödeyeceğini ödemelerin yapılmaması durumunda masalperisidukkani avukatları tarafından açılacak davada ilgili mahkemelerce ürün bedeli ve mahkeme masraflarını ödeyeceğini teyit etmiş olur.

tr_TRTurkish